Egy életem: Mucsi Zoltán
Kapa. Egy ország hívja így. Szinte mindenki ismeri és szereti őt. Pedig cseppet sem indult könnyen a pályafutása.
Kapa. Egy ország hívja így. Szinte mindenki ismeri és szereti őt. Pedig cseppet sem indult könnyen a pályafutása.
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Sunday, August 31 2025 7:00PM
Lakatosnak tanult, de valójában focista szeretett volna lenni. Egy váratlan fordulattal segédszínész lett belőle a Szolnoki Szigligeti Színházban. Azt mondja, ekkor ’megette őt a színház’: 15 évig szinte ki se lépett a falai közül. Az egysoros szerepekből küzdötte fel magát a főszerepekig. Hamarosan a ’nagyvilág’ is felfigyelt rá: Pestre került, ahol sorban jöttek a színház és film főszerepek. Megismerkedett Scherer Péterrel és beindult a legendás Kapa-Pepe páros. És azóta szinte megállás nélkül robog a pályán.
Ezen az estén Mucsi Zoltán kiáll a nézők elé és elmeséli élete legfontosabb történeteit. Persze nem véresen komolyan, hanem olyan „Kapásan”. Az abonyi gyerekkortól a szolnoki hírlapkézbesítő állásig, a drámai szerepektől a villanyszerelő jelenetig, a Jancsó filmektől a Tóth Jánosig. Természetesen a magánéletéről, családjáról is mesél, hiszen nélkülük nem lenne teljes az élete.
Vigyázat, veszélyesen vicces tartalom!
Alkotók
Főszereplő: Mucsi Zoltán
Rendező-producer: Lévai Balázs
Dramaturg: Gyulay Eszter
Látvány, VJ: Virgács Niki
Fény: Ács István
Produkciós menedzser: Fantoly Nikolett
Az előadás hossza: kb. 90 perc
Tilting at windmills; a tempestuous love story; a tasteful collage; virtuosic minimalism; an eccentric job search; emotional turmoil and a Venetian musketeer – all wrapped in Baroque music.
Joseph Haydn: Symphony No. 72 in D major, Hob. I:72 Wolfgang Amadeus Mozart: Horn Concerto No. 2 in E-flat major, K. 417 Joseph Haydn: Horn Concerto No.1 in D major, Hob. VIId:3 Wolfgang Amadeus Mozart: Divertimento No. 2 in D major, K. 131
Camille Saint-Saëns: Cello Concerto No. 1 in A minor, Op. 33 Anton Bruckner: Symphony No. 7 in E major, WAB…
Will you come at midnight and listen to some classical music while lounging on a beanbag, just an arm’s length…
Jean Sibelius: Six Songs – Sydämeni laulu (Song of My Heart), Op. 18, No. 6 Joseph Haydn: Symphony No. 103…
item(s) in basket
total:
Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.