Az öldöklés istene
Négy nagyszerű színésznek ad lehetőséget a szerzőnő, hogy játékosságukat, humorukat, színészi gazdagságukat, temperamentumukat és virtuozitásukat megmutathassák e bohózatban.
Négy nagyszerű színésznek ad lehetőséget a szerzőnő, hogy játékosságukat, humorukat, színészi gazdagságukat, temperamentumukat és virtuozitásukat megmutathassák e bohózatban.
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Friday, August 26 2022 10:00PM
A Szolnoki Szigligeti Színház előadása
Yasmina Reza: AZ ÖLDÖKLÉS ISTENE
(színmű egy részben)
fordította: Bognár Róbert
Az egyik házaspár kisfia bottal kiveri a másik házaspár kisfiának két fogát.
Ám a szülők nem esnek egymásnak, hanem leülnek, hogy civilizáltan és kulturáltan megbeszéljék a dolgot, elrendezzék az elrendezni valókat, és átgondolják a teendőket. De kiderül, hogy semmivel sem jobbak, mint gyerekeik.
„Az öldöklés Istene” megkísérti őket, és korántsem váratlanul egymásnak esnek.
Szereplők
Véronique Houllié..................... RADÓ DENISE Jászai Mari-díjas és Érdemes Művész
Michel Houllié........................... MOLNÁR LÁSZLÓ Jászai Mari-díjas
Annette Reille........................... MOLNÁR NIKOLETT Jászai Mari-díjas
Alain Reille............................... BARABÁS BOTOND Jászai Mari-díjas
Díszlet- és jelmeztervező: CRISTIAN MARIN
Rendező: SORIN MILITARU
Az előadás hossza 1 óra 45 perc, szünet nélkül.
For almost a quarter of a century, the Festival Orchestra’s program series for children has brought a high-quality classical musical experience to the youngest. The orchestra’s rehearsal room not only serves experimenting with the tiniest details of the symphonic pieces to be performed or playing chamber music, but also as the venue for educating the next generation of classical music lovers.
In November, the concert hall of Müpa Budapest will be filled with spring birdsong.
Robert Schumann 3. (Esz-dúr, „Rajnai”) szimfónia, Op. 97 Szünet Richard Wagner A walkür – 3. felvonás 3. kép A koncert…
Ludwig van Beethoven: Symphony No. 9 in D minor, Op. 125
Program: Robert Schumann: Symphony No. 3 in E-flat major, Op. 97 (“Rhenish”) Richard Wagner Die Walküre – Act 3, Scene…
item(s) in basket
total:
Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.