Vámos Miklós: Utána Tánc
Vámos Miklós estje a könyvéről, az életéről és az életművéről. Író, régebben forgatókönyvíró, dramaturg, kiadóigazgató és műsorvezető.
Vámos Miklós estje a könyvéről, az életéről és az életművéről. Író, régebben forgatókönyvíró, dramaturg, kiadóigazgató és műsorvezető.
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2025. május 28. szerda, 19:00
Dalok a világból (népdalok és Kodály Zoltán, Max Knigge, Naomi Shemer, Françoise Leleu, Michael Neaum, Arvo Pärt dalfeldolgozásai) Gustav Mahler: 1. (D-dúr, „Titán”) szimfónia
Wolfgang Amadeus Mozart: Die Zauberflöte (A varázsfuvola), K. 620
Jean Sibelius: Hat dal – Sydämeni laulu (Szívem dala), Op. 18, No. 6 Joseph Haydn: 103. (Esz-dúr, „Üstdobpergés”) szimfónia, Hob. I:103 Jean Sibelius: 2. (D-dúr) szimfónia, Op. 43
A moll áranyalatai
Szergej Rachmaninov: 1. (fisz-moll) zongoraverseny, Op. 1 Richard Strauss: Hősi élet, Op. 40
Madarak éneke hoz novemberi tavaszt a Müpa koncerttermébe.
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!