Program


Kovács Kati Jubileumi Nagykoncert

Kovács Kati Jubileumi Nagykoncert

Nem gondolnánk, hogy Kovács Kati koncertjei elé lehet még írni egyáltalán olyat, amit még nem írtak le róla.Lehet-e olyat írni, ami még jobban felkelti a nagyérdemű érdeklődését iránta?
Nem.
Elég csak közzétenni, hogy Kovács Kati koncert ekkor és ekkor, itt és itt.
 több

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2024. október 18. péntek, 19:00

Ez a név bárhol, bármikor „eladja” magát, mozdulnak a helyi-, az országban máshol-, vagy külföldön élő rajongók, hogy ott legyenek ezeken a koncerteken, megélve egy olyan több generációs közösségi élményt, amit csak ő tud úgy és odavarázsolni.
És ő minden egyes alkalommal külön - külön készül ezekre a varázslatokra.
Elsőként érkezik a helyszínre - új ruhákkal, új cipőkkel, új ötletekkel áll elő és alig eszik, alig iszik, mert ennyi évnyi rutin után is izgul – és utoljára távozik, mert azokat, akik érte jöttek el, ki kell „szolgálni”. Nem csak a színpadról, hanem azon kívül is: pár kedves szó, aláírás, közös fotó.
Most, hogy immár a második jubileumi turnéját szervezhetjük – a számokat most hagyjuk, úgyis mindenki tudja, de egy hölgy esetében elegánsan mellőzhető - két érzés dúl bennünk.
Az egyik az az ámulaté, hogy mekkora energiával, eleganciával és hanggal és nem utolsósorban humorral áll – a színvonalból semmit nem engedve - évtizedek óta a színpadon.
A másik a megtiszteltetés.
Megtiszteltetés, hogy részesei lehetünk ennek az ünnepnek.
Tiszteljék és ünnepeljék Önök is!

Ajánlatunk


Ludwig van Beethoven: 9. (d-moll) szimfónia, Op. 125

Szergej Rachmaninov: 1. (fisz-moll) zongoraverseny, Op. 1 Richard Strauss: Hősi élet, Op. 40

Jean Sibelius: Hat dal – Sydämeni laulu (Szívem dala), Op. 18, No. 6 Joseph Haydn: 103. (Esz-dúr, „Üstdobpergés”) szimfónia, Hob. I:103 Jean Sibelius: 2. (D-dúr) szimfónia, Op. 43

Ajánló


akár -20%
Koncert a természetért Jegyvásárlás

Madarak éneke hoz novemberi tavaszt a Müpa koncerttermébe.

akár -20%
Concertino – 1. Jegyvásárlás

Erwin Schulhoff: Öt darab vonósnégyesre, WV 68 – vonószenekari átirat Johann Georg Albrechtsberger: Harsonaverseny Georg Friedrich Händel: B-dúr concerto grosso,…

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!