Program


Dos Diavolos - Várkert Akusztik

Dos Diavolos - Várkert Akusztik

Közelebb a közönséghez a Várkert Akusztikkal! Népszerű zenei sorozatunk a bensőséges zenei hangulatok kedvelőinek oázisává vált. Exkluzív koncertjeinken népszerű zenészek lépnek ki a megszokott felállásukból vagy feltörekvő fiatal zenekarok lépnek fel zenei színpadunkra, hogy hangszereikre koncentrálva hozzák közelebb zenéjüket a közönséghez.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2022. szeptember 7. szerda, 19:00

Dos Diavolos - Várkert Akusztik

Szeptemberi koncertünk vendégét, Ganxsta Zolee-t nem kell bemutatni ma már senkinek. Az ország leghírhedtebb megmondója, aki 1995-ben alapította meg a Ganxsta Zolee és a Kartel zenekart és azóta is töretlenül jelen van a hazai közéletben. Zenésztársa, Takács Vilkó neve is sokaknak ismerősen csenghet, hiszen főként a Ganxsta Zolee és a Kartel gitárosaként ismerhetjük, de hozzá kapcsolható a Lugosi Danival sikerre vitt Nirvana Tribute zenekar, valamint a számtalan tematikus, egy szál gitáros est is. Innen jött az ötlet, hogy a „két ördög” összefogjon és alkosson, így 2019-ben útjára indult, a Dos Diavolos akusztikus duó és idén végre elérkezettnek látták az időt, hogy megmutassák első közös albumukat, ami az Egyenesen a mocsárból címet kapta.

Hogy mire számíthatnak a nézők a koncerten? Valódi déli blues-ra két akusztikus gitárral, aligátorokkal, hamisítatlan, gőzölgő mocsári hangulattal.

"Itt a lápban utat török, egyenesen a mocsárból jövök"

Ajánlatunk


Madarak éneke hoz novemberi tavaszt a Müpa koncerttermébe.

Műsor: Robert Schumann: 3. (Esz-dúr, „Rajnai”) szimfónia, Op. 97 Richard Wagner A walkür – 3. felvonás 3. kép

Robert Schumann 3. (Esz-dúr, „Rajnai”) szimfónia, Op. 97 Szünet Richard Wagner A walkür – 3. felvonás 3. kép A koncert az Iván mesél sorozat része.

Ajánló


akár -20%
Fischer és Beethoven Kilencedikje Jegyvásárlás

Ludwig van Beethoven: 9. (d-moll) szimfónia, Op. 125

Jössz éjfélkor babzsákra huppanva, az előadóktól karnyújtásnyira klasszikus zenét hallgatni?

akár -20%
Fischer és A varázsfuvola Jegyvásárlás

Wolfgang Amadeus Mozart: Die Zauberflöte (A varázsfuvola), K. 620

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!