Program


A vád tanúja

A vád tanúja

Vajon ártatlan vagy bűnös Leonard Vole, a jóképű fiatalember, akit egy idős hölgy meggyilkolásával vádolnak?

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2025. május 7. szerda, 19:00

Agatha Christie: A vád tanúja
fordította: Dedinszky Zsófia

Agatha Christie ezúttal is mesterien szövi a szálakat a fordulatokban, meglepetésekben gazdag krimijében, melynek a legfőbb helyszíne a tárgyalóterem, ahol a néző szinte esküdtszéki ülnökként vehet részt az izgalmas nyomozásban.

„A vád tanúja” a Witness for the Prosecution c. műből. ©1953 Agatha Christie Limited, minden jog fenntartva.
A VÁD TANÚJA és AGATHA CHRISTIE az Agatha Christie Limited bejegyzett védjegye az Egyesült Királyságban és mindenütt a világon. Minden jog fenntartva. A színdarab jogtulajdonosa az Agatha Christie Ltd.

Az előadás hossza 3 óra 15 perc, 2 szünettel

Ajánlatunk


Wolfgang Amadeus Mozart: Die Zauberflöte (A varázsfuvola), K. 620

Franz Schubert: Die Zauberharfe (A varázshárfa) – nyitány, D. 644 Max Bruch: 1. (g-moll) hegedűverseny, Op. 26 Robert Schumann: 2. (C-dúr) szimfónia, Op. 61

Madarak éneke hoz novemberi tavaszt a Müpa koncerttermébe.

Ajánló


Jössz éjfélkor babzsákra huppanva, az előadóktól karnyújtásnyira klasszikus zenét hallgatni?

akár -20%
Fischer és Beethoven Kilencedikje Jegyvásárlás

Ludwig van Beethoven: 9. (d-moll) szimfónia, Op. 125

akár -20%
Koncert a természetért – Iván mesél Jegyvásárlás

Madarak éneke hoz novemberi tavaszt a Müpa koncerttermébe.

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!