Program


A SZÉP ÉS A SZÖRNYETEG
5

A SZÉP ÉS A SZÖRNYETEG

zenés mesejáték

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2020. április 18. szombat, 11:00

A történet régi, mégis időtlen: egy kis francia falucskában él egy káprázatosan szép és okos leány, Belle, akit üldöz szerelmével a jóképű, de durvalelkű, törtető Gérald.
Egy napon Belle apját rabságba ejti a környék kastélyában lakó, rettegett szörnyeteg, és “váltságdíjként” a leányt kéri. Belle gondolkodás nélkül feláldozza magát, és önként besétál a szörny csapdájába. Ahogy telnek a napok, úgy ismeri és szereti meg egyre jobban a taszító külső mögött jólelkűnek és nemesnek bizonyuló herceget.
Csodálatos zene, káprázatos jelmezek és lélegzetelállító díszlet teszi felejthetetlenné előadásunkat.
Jean Cocteau meséje alapján írta Nyírő Bea.

Ajánlatunk


Madarak éneke hoz novemberi tavaszt a Müpa koncerttermébe.

Jean Sibelius: Hat dal – Sydämeni laulu (Szívem dala), Op. 18, No. 6 Joseph Haydn: 103. (Esz-dúr, „Üstdobpergés”) szimfónia, Hob. I:103 Jean Sibelius: 2. (D-dúr) szimfónia, Op. 43

Julia Donaldson és Axel Scheffler világszerte ismert meséjéből, A Gruffalóból a berlini Konzerthaus felkérésére Fischer Iván komponált humoros gyerekoperát, amelyet Nádasdy Ádám fordításában most láthat először a magyar közönség. Az előadást a 3–10 éves korosztálynak ajánljuk.

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!